Digitale bijeenkomst Indicatoren - 16 juni 2025

21-05-2025 220 keer bekeken

Op maandag 16 juni van 15:30 tot 17:00 uur organiseren we een digitale bijeenkomst waarin we de uitwerking van de indicatoren delen.

Tijdens het inkooptraject Jeugdhulp 2025 zijn, naast de producten en tarieven, ook afspraken gemaakt over een set indicatoren per segment. Daarbij is overeengekomen dat deze indicatoren in samenspraak met de aanbieders verder geconcretiseerd zouden worden. In november 2024 vond een algemene startbijeenkomst plaats voor het project 'Indicatoren'. Tijdens deze bijeenkomst zijn aanbieders uitgenodigd om deel te nemen aan een focusgroep. In de afgelopen maanden heeft deze focusgroep meerdere bijeenkomsten gehad, gericht op het gezamenlijk uitwerken van de indicatoren.

Graag nodigen wij u, als gecontracteerde aanbieder van jeugdhulp, uit voor een digitale bijeenkomst waarin we de uitwerking van de indicatoren met u delen. Tijdens deze sessie presenteren we de resultaten van de eerdere focusbijeenkomsten in de vorm van een sturingsplan. De bijeenkomst vindt plaats op maandag 16 juni 2025. We lichten dan de indicatoren toe binnen de segmenten Ambulant, Verblijf, Wonen en Crisis. Ter voorbereiding worden voorafgaand aan de bijeenkomst relevante inhoudelijke stukken beschikbaar gesteld via Zorgportaal. We hopen u op 16 juni digitaal te mogen verwelkomen en kijken uit naar uw deelname!

Praktische informatie

• Wanneer: maandag 16 juni 15:30 – 17:00

• Wie: De bijeenkomst is voor alle gecontracteerde aanbieders welke een vorm van Jeugdhulp bieden.

• Locatie: digitaal via Teams

TEAMS link: Nu deelnemen aan de vergadering

• Deelname: vooraf aanmelden is niet nodig.

Mochten er vragen zijn aan de hand van dit bericht, kunt u deze stellen via inkoopjeugdhulp@samentwente.nl.

Cookie-instellingen