Contact

Programmamanager

Nienke Belderink, n.belderink@regiotwente.nl   

Projectleiders

Ontwikkeltafel 1
Annabet Jongkind, a.jongkind@regiotwente.nl

Ontwikkeltafel 2
Ruth Driessen, r.driessen@regiotwente.nl
Kirstin Schothuis, k.schothuis@regiotwente.nl 

Ontwikkeltafel 3
Gideon Sterkenburg, g.sterkenburg@enschede.nl  
Kate Snellens, k.snellens@oldenzaal.nl
Rianne Lenselink, r.lenselink@regiotwente.nl 

Programma secretariaat

Bianca Kruijer, transformatie@regiotwente.nl, telefoon 053-4876608

De Twentse Transformatie is onderdeel van het programma 'Zorg voor de Jeugd'.

Cookie-instellingen
Cookie-instellingen sluiten

Cookie-instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer over cookies in onze cookieverklaring.


Deze cookies verzamelen nooit persoonsgegevens en zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website.

Deze cookies verzamelen gegevens zodat we inzicht krijgen in het gebruik en deze website verder kunnen verbeteren.

Deze cookies zijn van aanbieders van externe content op deze website. Denk aan film, marketing- en/of tracking cookies.